15.06.2012 20:00

Autor: Maria

The Stubs w Falansterze

Kategorie: Aktualności

Wykonawcy:


The Stubs w Falansterze

W małym wrocławskim klubie dzieje się coraz więcej!

“Tak szybko, jak słucha się debiutanckiego krążka The Stubs, tak szybko warszawskie trio zdołało wybić się na polskiej scenie rockandrollowej. Energiczna i bardzo krótka płyta sprawiła, że o perełce Anteny Krzyku zrobiło się głośno. Kto przesłuchał The Stubs, ten nie może się dziwić” – tak pisze o nich prasa.

Sami o sobie piszą, że “przychylność prasy, która jest poniekąd faktem, zdobyli dzięki temu, że grają krzywo i prostacko, a mimo tego są skłonni wmawiać ludziom, że to właśnie dobrze”.

Najpierw były The Jordy Warsaws, Blind Date czy Snakes Parade. Od końcówki 2010 powstał nowy twór, który charakteryzuje się przede wszystkim surowym, rokendrolowym brzmieniem. Brudny rock, agresywne riffy i dynamiczna perkusja to cechy rozpoznawcze warszawskiej formacji.

Latem zespół zagra na festiwalu Open’er. Tak, na tym wielkim Open’erze w Gdyni. Jeżeli jednak robi ci się słabo na myśl o tych tłumach fanów Cool Kids Of Death, Franza Ferdinada albo Bjork, już w sobotę zapraszamy na kameralny koncert we wrocławskiej księgarnio-kawiarni Falanster. Przyjezdnych informujemy, że na terenie koncertu nie ma pola namiotowego, jest za to całkiem sporo książek, których będzie można dotknąć (po uprzednim umyciu rąk).

The Stubs
16.06.2012, Wrocław
Falanster, św. Antoniego 23
start: 19:00 (punktualnie)
bilety: 15 zł (do nabycia w klubie w dniu koncertu)

info: materiały prasowe
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.