04.06.2010 01:06

Autor: marcin

The Coral – “1000 Years”

Kategorie: Utwory, zagraniczne


The Coral – “1000 Years”

Aż trudno uwierzyć, że ci dawni ulubieńcy Noela Gallagera, wydają właśnie swój 7 album. “1000 Years” to pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo.

the-coral.jpg Wprawdzie na przestrzeni kilku lat swojej działalności, The Coral niewiele odeszli od swojego pierwotnego psycho-beatlesowego brzmienia, to jednak to ich uparte trzymanie się nostalgicznych dźwięków rodem z lat 60 ma w sobie sporo uroku. To prawdopodobnie jedna z ostatnich formacji, która nie wstydzi się swojej brytyjskości i stara się oddać jej esencję w swojej muzyce. Nowy album grupy zatytułowany “Butterfly House” ukaże się 12 lipca.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 8,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.