21.01.2011 14:21

Autor: Zylka

Sen Pszczoły nadwiślańskim Factory?

Kategorie: Aktualności, Rozkręcamy


“Sen spowodowany przez lot pszczoły wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem” Tego nie rozumiem, ale nie każdy rozumiał też Tonyego Wilsona, kiedy robił koncerty Joy Division czy Happy Mondays. sen_pszczoly.jpg

Sen Pszczoły to stosunkowo świeże miejsce na warszawskiej mapie koncertowo-klubowej. Również i świeżo chcą grać. Jak nikt, odważnie, bezkompromisowo, bez oglądania się na liczbę przybitych na nadgarstkach pieczątek. Dlatego warszawski klub postanowił ruszyć z nowym cyklem koncertów. Koncertów prezentujących wykonawców, którzy o obieg ogólny nawet się nie ocierają, stają się za to w swoich kręgach muzykami kultowymi. Za taką pracę u podstaw należy się pomnik pod Świebodzinem. Podczas najbliższego miesiąca w Śnie zagrają m.in. PCTV, Psychocukier, Rachael, Wojtek Grabek, Black Tapes oraz Washing Machine. A to jeszcze nie wszystko.

Poniżej prezentujemy szczegółową rozpiskę Snu Pszczoły na, o rozkładzie jazdy będziemy informować na bieżąco. Słowo harcerza.

23.01
Substytut, PCTV, LSD on CIA

wstęp: 5zł

27.01
Psychocukier, The Phantoms

wstęp: 10zł

04.02
Pierwsze urodziny Niezalu Codziennego
Butterclock, Rachael, No Love Lost, + Dj Sets

wstęp: 5zł

12.02
Wojtek Grabek

17.02
The Cuts

18.02
Black Tapes, The Stubs

wstęp: 15zł

27.02
The Washing Machine

Uwolnij Muzykę! wspiera i patronuje inicjatywie Snu Pszczoły.
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.