14.07.2010 23:42

Autor: marcin

Poznaj pełny rozkład Off Festivalu 2010!

Kategorie: Aktualności, festiwale

Wykonawcy:


off-club.png Poznaj pełny rozkład Off Festivalu 2010!

Od 5 do 8 sierpnia Katowice będą stolicą dobrej muzyki. To już wiecie. Dzisiaj podajemy szczegóły programu – kto, na jakiej scenie i o której – co pomoże Wam zaplanować pobyt na OFF FESTIVALU KATOWICE 2010. Dodatkowo informacja o trzech odwołanych występach.

Czwartek, 5 sierpnia – Hipnoza Jazz Club

21.30 – 23.00    Matmos (USA), Ecstatic Sunshine (USA) ? IBC* – koncert wyprzedany


Dolina Trzech Stawów

PIĄTEK, 6 SIERPNIA

Scena główna
14.00 – 14.30    Hotel Kosmos (PL)
15.00 – 15.30    Potty Umbrella (PL)
16.10 – 16.50    Kim Nowak (PL)
17.50 – 18.40    Voo Voo gra “Snopowiązałkę” (PL)
19.40 – 20.30    The Horrors (UK)
21.40 – 22.40    Lenny Valentino (PL)
00.00 – 01.10    Tinderstics (UK)

Scena leśna
14.30 – 15.00    We Call It A Sound (PL)
15.35 – 16.05    Napszykłat (PL)
17.00 – 17.40    19 Wiosen (PL)
18.50 – 19.40    Something Like Elvis (PL)
20.40 – 21.30    Art Brut (UK)
22.50 – 23.50    The Fall (UK)
01.20 – 02.20    100% Raekwon (USA)

Namiot Trójka Offensywa
15.00 – 15.30    Newest Zealand (PL)
16.10 – 16.50    Cieślak i Księżniczki (PL)
17.50 – 18.40    Toro Y Moi (USA)
19.40 – 20.30    Black Heart Procession (USA)
21.40 – 22.40    Efterklang (DK)
00.00 – 01.10    A Place To Bury Strangers (USA)
02.30 – 04.00    Joker feat. Nomad (UK)

Scena eksperymentalna
15.35 – 16.05    Tin Pan Alley (PL)
17.00 – 17.40    The Psychic Paramount (USA)
18.50 – 19.30    Baaba (PL)
20.40 – 21 30    Szelest Spadających Papierków (PL)
22.30 – 23.30    ZU (I) – Inspired By Chopin
01.20 – 02.20    Trans AM (USA)
02.50 – 03.50    Fennesz (AUT) – IBC


SOBOTA, 7 SIERPNIA

Scena główna
14.00 – 14.30    Paula i Karol (PL)
15.00 – 15.30    3moonboys (PL)
16.10 – 16.50    Pustki (PL)
17.50 – 18.40    Muchy (PL)
19.40 – 20.30    Archie Bronson Outfit (UK)
21.40 – 22.40    Hey (PL)
00.00 – 01.10    Dinosaur Jr (USA)

Scena leśna
14.30 – 15.00    Manescape (PL)
15.35 – 16.05    Plum (PL)
17.00 – 17.40    Mitch And Mitch With Their Incredible Combo (PL)
18.50 – 19.30    Apteka gra “Mendę” (PL)
20.40 – 21.30    Tunng (UK)
22.50 – 23.50    Mew (DK)
01.20 – 02.20    Lali Puna (DE)

Namiot Trójka Offensywa
15.00 – 15.30    Nathalie And The Loners (PL)
16.10 – 16.50    FM Belfast (IS)
17.50 – 18.40    Pink Freud  (PL)
19.40 – 20.30    Mouse On Mars (DE)
21.40 – 22.40    A Hawk & A Hacksaw (USA)
00.00 – 01.10    Radio Dept. (SE)
02.30 – 04.00    Digital Mystikz (UK)

Scena eksperymentalna
14.00 – 14.30    St James Hotel (PL)
15.35 – 16.05    All Sounds Allowed (PL) + Arne Schmitt (DE)
17.00 – 17.40    Tides From Nebula (PL)
18.50 – 19.30    Prawatt And Mirna Ray (PL)
20.40 – 21.30    These Are Powers (USA)
22.30 – 23.30    Lachowicz (PL)
01.20 – 02.20    Zs (USA) – IBC
02.50 – 03.50    Wiliam Basinski (USA) – IBC

NIEDZIELA, 8 SIERPNIA

Scena główna
14.00 – 14.30    Let The Boy Decide (PL)
15.00 – 15.30    Ed Wood (PL)
16.10 – 16.50    Pablopavo i Ludziki (PL)
17.50 – 18.40    O.S.T.R (PL)
19.40 – 20.30    Shearwater (USA)
21.40 – 22.40    The Raveonettes (DK)
00.00 – 01.10    The Flaming Lips (USA)

Scena leśna
14.30 – 15.00    Bipolar Bears (PL)
15.35 – 16.05    Pulled Apart By Horses (UK)
17.00 – 17.40    Lao Che (PL)
18.50 – 19.30    Casiokids (NO)
20.40 – 21.30    No Age (USA)
22.50 – 23.50    Kryzys (PL)
01.20 – 02.20    Anti-Pop Consortium (USA)

Namiot Trójka Offensywa
15.00 – 15.30    Indigo Tree (PL)
16.10 – 16.50    Happy Pills (PL)
17.50 – 18.40    Bear In Heaven (USA)
19.40 – 20.30    Dum Dum Girls (USA)
21.40 – 22.40    The Very Best (MW/UK)
00.00 – 01.10    Kucz/Kulka (PL)
02.30 – 04.00    Darkstar (UK)

Scena eksperymentalna
15.35 – 16.05    Kyst (PL)
17.00 – 17.40    The Tallest Man On Earth (SE)
18.50 – 19.30    Niwea (PL)
20.40 – 21.30    Damon and Naomi (USA)
22.30 – 23.30    Tune-Yards (USA) – IBC
01.20 – 02.20    Shining (NO)
02.50 – 03.50    Philip Jeck (USA) – IBC

*Inspired By Chopin

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.

Informujemy również, że grupy Memory Tapes, Taken by Trees i Atlas Sound nie wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu z przyczyn niezależnych od organizatora.

OFF FESTIVAL KATOWICE 2010 odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia w malowniczej Dolinie Trzech Stawów. BILETY (69 zł / dzień) i KARNETY (120 zł) dostępne są w sieciach:
http://www.ticketpro.pl http://www.eventim.pl http://www.ticketportal.pl

OFF Festival Katowice, 5-8 sierpnia, 2010 – Piąta jubileuszowa edycja najważniejszego festiwalu alternatywnego w Polsce! THE FLAMING LIPS (USA), LENNY VALENTINO (PL), THE FALL (UK), THE RAVEONETTES (DK), TINDERSTICKS (UK), RAEKWON (USA), DIGITAL MYSTIKZ (UK), ANTI-POP CONSORTIUM (USA), LALI PUNA (DE), THE HORRORS (UK), MEW (DK), EFTERKLANG (DK), ART BRUT (UK), ARCHIE BRONSON OUTFIT (UK), A HAWK AND A HACKSAW (USA), TAKEN BY TREES (SWE), NO AGE (USA), TRANS AM (USA), RADIO DEPT. (SWE) SOMETHING LIKE ELVIS (PL), MATMOS (USA), FENNESZ (AUT), VOO VOO gra płytę “SNO-POWIĄZAŁKA” (PL), SZELEST SPADAJĄCYCH PAPIERKÓW (PL), WILLIAM BASIŃSKI (USA), ZU (ITA), SHINING (NOR), PHILIP JECK (UK), MEMORY TAPES (USA), A PLACE TO BURY STRANGERS (US), THE VERY BEST (MW, UK), DAMON AND NAOMI (USA), THE TALLEST MAN ON EARTH (SWE), FM BELFAST (ISL), PULLED APART BY HORSES (UK), TUNE-YARDS (USA), JOKER FEAT. NOMAD (UK), DUM DUM GIRLS (USA), HEY (PL), HAPPY PILLS (PL), MUCHY (PL), CIEŚLAK I KSIĘŻNICZKI (PL), O.S.T.R (PL), KRYZYS (PL), LAO CHE (PL), PINK FREUD feat. JERZY MILIAN (PL), LACHOWICZ (PL), 19 WIOSEN (PL), PLUM (PL), INDIGO TREE (PL), TIDES FROM NEBULA (PL), KUCZ/KULKA (PL), PRAWATT & MIRNA RAY (PL), PABLOPAVO I LUDZIKI (PL), NATHALIE AND THE LONERS (PL)… i wielu innych.

info: materiały prasowe

wyszperaj coś więcej ▼




Dodaj komentarz




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.