Transmission

  • Brak kategorii


Transmission jest autorskim pasmem muzycznym w Polskim Radiu Szczecin. W audycji prezentowane są najważniejsze i najbardziej wpływowe gitarowe nurty, które obecnie funkcjonują na świecie. Celem każdej audycji jest wydobycie tego, co powszechnie uważane jest za nie do zdobycia, a muzyczny obszar Stanów Zjednoczonych jest tym, na czym w głównej mierze zostaje skupiona uwaga. Tamtejsze liczne, unikatowe sceny muzyczne – Seattle, Portland, San Diego, Los Angeles, Nowy York, Memphis, San Francisco, Austin nigdy wcześniej nie były tak blisko…


Audycja w każdy czwartek od 19:00 do 20:00 w Radiu Szczecin.

Przeszukaj Transmission:
Sortowanie wg:   tytułu r  |  daty dodania r
Crocodiles - "Hearts Of Love"

Crocodiles – “Hearts Of Love” 14/09/2010

Krokodyli duet z Los Angeles powraca. Część gitarowego brudu porzucili na rzecz słonecznych melodii. Nie utracili przy tym wysokiej muzycznej formy.


Transmission LIVE: Betunizer (Hiszpania) + Dead On Time, The Throne

Transmission LIVE: Betunizer (Hiszpania) + Dead On Time, The Throne 9/09/2010

Tak właśnie brzmieliby dzisiejsi Ramonsi czy Sex Pistolsi, gdyby mieli możność bycia obywatelami Hiszpanii!


MINKS - "Funeral Song"

MINKS – “Funeral Song” 2/09/2010

Wakacyjny okres nieubłaganie dobiegł końca. Czas na jesienną nostalgię, którą bezbłędnie wręcz w swoim nagraniu wyraża grupa MINKS.  “Funerl Song” opowieść o tym co było i nigdy nie wróci.


Coma Cinema - "Only"

Coma Cinema – “Only” 23/06/2010

Jeżeli pokusić się o zdefiniowanie tworu, którym jest Coma Cinema, brzmiałaby ona następująco: zapierające dech w piersiach melodie i smutny spokój, który nie pozostawia już żadnych niedopowiedzeń.


Male Bonding - "Year's Not Long"

Male Bonding – “Year’s Not Long” 10/06/2010

Gitara, perkusja, wokal. Głośno, szybko, melodycznie. Wszystko było? Na pewno.  Nie zmienia to jednak faktu, że Male Bonding to jeden z najjaśniej debiutujących w tym roku zespołów.


Beach Fossils - "Desert Sand"

Beach Fossils – “Desert Sand” 16/05/2010

Beach Fossils – kolejna pochodząca z Brooklynu formacja, która dzięki swojemu płytowemu debiutowi ma szansę zaistnieć nieco dalej, niż w zadymionych klubach NYC.


Jacuzzi Boys - "Smells Dead"

Jacuzzi Boys – “Smells Dead” 5/05/2010

Słoneczna, śmieciowata, surf-popowa, ale przede wszystkim bardzo urokliwa, tak w wielkim skrócie można określić dokonania tej pochodzącej z Miamia formacji.


Transmission Live: Turyzm

Transmission Live: Turyzm 26/01/2010

Turyzm powstał w 2007 roku w Szczecinie z inicjatywy Konrada Królikowskiego i Adama Hoebertza. Już u podstaw założenia zespołu stała idea tworzenia wyraźnej, subiektywnej i zaangażowanej muzyki.
Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.