05.12.2008 12:42

Autor: Krzysztof Kowalczyk

Relacja z koncertu L.Stadt

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy:


lstadt-7.jpg W zeszłą niedzielę zespół L.Stadt już po raz trzeci w tym roku zaprezentował się sopockiej publiczności w klubie Papryka. Obecnie grupa kończy tournee, podczas którego promowała swój debiutancki krążek nazwany po prostu “L.Stadt”.

Mając w pamięci występ łodzian latem podczas Open’er Festival, zostałem zaskoczony energią, jaką zaprezentowali na scenie grając swoją muzykę. Może była to zasługa innego rodzaju odbioru, ponieważ w klubie muzyka dociera do słuchaczy bardziej bezpośrednio niż w wielkim namiocie postawionym na środku pola. Zespół jeszcze raz potwierdził, że na żywo prezentuje się bardzo dobrze, co zawdzięcza głównie posiadaniu w składzie dwóch perkusistów. Setlista tego wieczoru składała się w większości z piosenek pochodzących ze wspomnianego już debiutanckiego albumu, ale wykonane zostały także dwa nowe utwory: “Lola” i “Mum’s”, które być może znajdą się na nowej płycie. Tymczasem zapraszam do fotogalerii z tego koncertu.

wyszperaj coś więcej ▼
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.