29.08.2013 13:00

Autor: Kasia Wojtasik

▶ !!! – “Californiyeah”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


!!! – “Californiyeah”

Nikt nie krzyczy, wszyscy tańczą.

!!! wydali w tym roku świetną, taneczna płytę. “Thr!!!er” to zbiór energetycznych, pulsujących rytmem przebojów, które śmiało można zagrać wszystkim miłośnikom parkietowych akrobacji.  Prawdopodobnie nigdy wcześniej określenie dance-punk nie oddawało tak bardzo zawartości ich albumów, jak w przypadku najnowszego. “Californiyeah” dobrze odzwierciedla charakter tego krążka – odrobina dawnego, bardziej mrocznego !!! połączona z lekkością kompozycji, które zdecydowanie rządzą na “Thr!!!erze”. California’s in my heart wydobywające się w refrenie z ust zespołu z Sacramento sprawia, że to piosenka niemal z zacięciem (lokalnie) patriotycznym.

W kwestii samego klipu powiedzieć można jedno: z pewnością nie jest to najpiękniejszy teledysk, jaki kiedykolwiek widzieliście.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 7,00 / 10)


Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.