Znamy już rozpiskę czasową OFF Festiwalu

To, na co wszyscy festiwalowicze czekali.

Nie owijajmy w bawełnę. Każdy chce wiedzieć, czy na OFFie nie będzie mieć strasznych rozterek związanych wyborem między dwoma grającymi w tym samym czasie zespołami. Już wiemy, że takie rozterki są w tym roku nieuniknione.

4 SIERPNIA – CZWARTEK

CKK - Pl. Sejmu Śląskiego
18.00 - Otwarcie drzwi
19.00 - Trembling Bells
20.30 - Current 93

5 SIERPNIA – PIĄTEK

Scena mBank
15.00 - 15.30 - Blindead
16.10 - 16.55 - The Car Is On Fire
17.50 - 18.40 - Dezerter
19.40 - 20.40 - Junior Boys
22.00 - 23.00 - Czesław Śpiewa Tesco Value
00.10 - 01.20 - Mogwai

Scena Leśna
15.35 - 16.05 - L.Stadt
17.00 - 17.45 - Lech Janerka
18.45 - 19.35 - Warpaint
20.45 - 21.45 - Meshuggah
23.05 - 00.05 - The Jon Spencer Blues Explosion
01.25 - 02.25 - Low

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 - 15.30 - Asia i Koty
16.10 - 16.55 - Wojtek Mazolewski Quintet
17.50 - 18.40 - Glasser
19.40 - 20.40 – Baaba Kulka
22.00 – 23.00 – Matthew Dear Live Band
00.10 – 01.10 – Magic Kids
02.30 – 03.30 – Actress

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – TRYP
17.00 – 17.40 – Karbido “Stolik”
18.45 – 19.30 – AIDS Wolf
20.45 – 21.45 – Gangpol & Mit
23.00 – 00.00 – Omar Souleyman
01.15 – 02.15 – Factory Floor
02.40 – 04.00 – Oneohtrix Point Never

6 SIERPNIA – SOBOTA

Scena mBank
14.00 – 14.30 – Olivia Anna Livki
15.00 – 15.30 – tres.b
16.10 – 16.55 – D4D
17.50 – 18.40 – Blonde Redhead
19.40 – 20.40 – Kury grają “P.O.L.O.V.I.R.U.S.”
22.00 – 23.00 – Gang Of Four
00.10 – 01.20 – Primal Scream “Screamadelica” live

Scena Leśna
14.30 – 15.00 – Primal Scream
15.35 – 16.05 – Asi Mina
17.00 – 17.45 – Dry The River
18.45 – 19.35 – Polvo
20.45 – 21.45 – Neon Indian
23.05 – 00.05 – Destroyer
01.25 – 02.25 – Dan Deacon

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 – 15.30 – Kamp!
16.10 – 16.55 – Kyst
17.50 – 18.40 – Male Bonding
19.40 – 20.40 – Y.A.C.H.T.
22.00 – 23.00 – GaBLé
00.10 – 01.10 – How To Dress Well
02.30 – 04.30 – Kode 9 – DJ set

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – Ballady i Romanse
17.00 – 17.40 – Mikrokolektyw
18.45 – 19.30 – Mołr Drammaz
20.45 – 21.45 – Barn Owl
23.00 – 00.00 – Xiu Xiu
01.15 – 02.15 – Suuns
02.40 – 04.00 – Bohren & Der Club Of Gore

7 SIERPNIA – NIEDZIELA

Scena mBank
14.00 – 14.30 – Moja Adrenalina
15.00 – 15.30 – Miss Polski
16.10 – 16.55 – Kapela Ze Wsi Warszawa
17.50 – 18.40 – Abradab + set Kalibra 44
19.40 – 20.40 – Liars
22.00 – 23.00 – dEUS
00.10 – 01.20 – Public Image Ltd.

Scena Leśna
15.35 – 16.05 – Ringo Deathstarr
17.00 – 17.45 – Bielizna gra “Taniec lekkich goryli”
18.45 – 19.35 – Junip
20.45 – 21.45 – Deerhoof
23.05 – 00.05 – Ariel Pink’s Haunted Graffiti
01.25 – 02.25 – Sebadoh

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 – 15.30 – The Lollipops
16.10 – 16.55 – BiFF
17.50 – 18.40 – Frankie & The Heartstrings
19.40 – 20.40 – Anna Calvi
22.00 – 23.00 – Twin Shadow
00.10 – 01.10 – Ixgor Box
02.30 – 03.30 – Awesome Tapes From Africa

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – DVA
17.00 – 17.40 – Paris Tetris
18.45 – 19.30 – Liturgy
20.45 – 21.45 – Oneida
23.00 – 00.00 – Konono No. 1
01.15 – 02.15 – Emeralds
02.40 – 04.00 – Hype Williams

źródło: materiały prasowe organizatora




Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.