23.02.2009 22:03

Autor: przemek

Yoshida Brothers – “Rising”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Yoshida Brothers – “Rising”

yoshida-brothers.jpg Yoshida Brothers – japońscy bracia wykonujący muzykę Tsugaru-jamisen pochodzącą z północnej Japonii. Tsugaru-jamisen to styl grania na shamisen – japońskim instrumencie strunowym podobnym do gitary (w odróżnieniu od gitary jego gryf jest o wiele cieńszy i bezprogowy). Yoshida Brothers to jednak nie tylko tradycja – to połączenie japońskiej muzyki z wpływami zachodnimi. Brzmienie jest uzupełnione perkusją, syntezatorami i innym współczesnym instrumentarium, co w efekcie przybliża ten japoński zespół do zachodnich grup. Ryoichiro i Ken’ichi Yoshida wydali do tej pory pięć albumów, które przyniosły im niespodziewanie międzynarodową karierę. “Rising” pochodzi z wydanego w 2008 “Best of Yoshida Brothers – Tsugaru Shamisen”.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,29 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.