26.08.2013 22:30

Autor: przemek

Wywiad: Kraków kontra reszta świata – Robert Kasprzycki

Kategorie: Aktualności

Wykonawcy:


Wywiad: Kraków kontra reszta świata – Robert Kasprzycki

Gościem dziewiątego odcinka cyklu jest Robert Kasprzycki – gitarzysta i wokalista znany jako autor m.in. “Niebo do wynajęcia” czy “Mam wszystko, jestem niczym”.

Kasprzycki ceniony jest za sceniczną charyzmę i błyskotliwe kompozycje, ale przede wszystkim jego ogromnym atutem są poruszające teksty, pełne prawdy o ludzkich emocjach, z którymi identyfikują się rzesze jego słuchaczy.

Rozmowa składa się z dwóch części – w pierwszej mowa jest o dotychczasowych osiągnięciach artysty, drugiej i trzeciej płycie, współpracy z koncernami muzycznymi, łatkach, które przylgnęły do Kasprzyckiego. Druga część rozmowy to ekskluzywny wywiad. Artysta po raz pierwszy zdradza tutaj szczegóły dotyczące czwartej płyty, mówi o etapach produkcji, charakterze muzycznym, zdradza tytuły i teksty utworów.

Kraków kontra reszta świata to projekt, który ma łączyć najlepsze, co dać mogą od siebie jego twórcy. Tworzymy cykliczny program video prezentujący wywiady z zaproszonymi gośćmi. Na Uwolnij Muzykę! prezentować będziemy kolejne odsłony cyklu, które związane będą z muzyką.

Robert Kasprzycki:

http://www.kasprzycki.pl/

https://www.facebook.com/pages/Robert-Kasprzycki-Band/131213166888801

Kraków kontra reszta świata:

Filip Pietrek & studio 29/2
http://studio29przez2.blogspot.com/

Produkcja:
Loff Studio
http://www.loffstudio.pl/
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.