08.07.2009 16:39

Autor: przemek

Wildbirds & Peacedrums na OFF Festival 2009!

Kategorie: Aktualności, OFF aktualności, festiwale

Wykonawcy:


wildbirds_peacedrums_by_jonathan_leijonhufvud_2_small.jpg Wildbirds & Peacedrums na OFF Festival 2009! 

Jeden z najoryginalniejszych duetów w Europie zagra za miesiąc w Mysłowicach.

Na OFF Festival 2009 pojawi się szwedzki wokalno-perkusyjny duet Wildbirds & Peacedrums – wschodząca gwiazda sceny alternatywnej. Ich debiut “Heartcore” okrzyknięto jedną z 10 najlepszych płyt 2008 roku, a najnowsza płyta “Snake” (The Leaf Label, 2009) zbiera pochlebne recenzje. Obecność duetu na festiwalu to jak na razie najlepsza dla mnie informacja. Teraz wiem, że nie może mnie tam zabraknąć. Oto powód:

Za niespełna miesiąc w Mysłowicach rozpocznie się kolejna, czwarta już edycja OFF Festival. W tym roku najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce potrwa aż cztery dni ? od 6 do 9 sierpnia. Imponujący zestaw ponad 60 zespołów i projektów solowych z całego świata zaprezentuje się na pięciu scenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem koncertów na oficjalnej stronie festiwalu: www.off-festival.mbank.pl.

Uwaga: z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się koncert duetu High Places, który zajęty przygotowaniami materiału na nowa płytę odwołał trasę po Europie.

źródło: materiały organizatora
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.