04.12.2014 10:00

Autor: Tomasz Blaszkiewicz

Voo Voo w toruńskim Lizard Kingu – relacja

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy:


Voo Voo w toruńskim Lizard Kingu – relacja
Toruń/30.11.2014

Dobry wieczór w Toruniu.

W niedzielę 30 listopada w toruńskim Lizard Kingu wystąpiła grupa Voo Voo. Zespół zaprezentował materiał z nowego albumu “Dobry wieczór” (recenzja). Publiczność szczególnie gorąco przywitała pochodzącego z Torunia perkusistę Michała Bryndala.

Niedzielny koncert udowodnił, że Voo Voo nie myli doświadczenia z rutyną. I co ważne, nie musi opierać występów na piosenkach z gatunku “The Best Of”. Toruńska publiczność usłyszała przede wszystkim premierowe kompozycje, co bynajmniej nie uczyniło koncertu uboższym. Nowe utwory zabrzmiały wystarczająco świeżo i w zasadzie sam koncertowy przekaz mówi o zespole wiele. Po pierwsze, że mimo pokaźnego stażu scenicznego, muzycy wciąż mają ochotę na rozwój. Że każdy pojedynczy koncert jest dla nich świętem. I w końcu, co być może jest kluczem do sukcesu Voo Voo, że Wojciech Waglewski nie jest frontmanem za wszelką cenę. Gdy zachodzi potrzeba, oddaje pole Mateuszowi Pospieszalskiemu, skupiając się na gitarowym rzemiośle. Klasa!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Tekst: Tomasz Błaszkiewicz
Zdjęcia: Angelika Plich
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.