08.09.2008 09:39

Autor: przemek

Variete – “Punkt”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Variete – “Punkt”

Posłuchaj na myspace uwalniającym muzykę: http://www.myspace.com/uwolnijmuzyke lub ściągnij z profilu myspace Variete – tutaj.

variete.jpg Variete – istnieją od 1983 roku, skład zespołu w tym czasie zmieniał się wielokrotnie. Trzon zespołu to Grzegorz Kaźmierczak (śpiew, teksty) i Marek Maciejewski. Ostatni, szósty już album, wydany na początku 2008 roku nagrali z amerykańską sekcją rytmiczną – basistą Donaldem Dixonem oraz perkusistą Luigim Franceschinim. Ich muzyka to połączenie rocka z jazzem, ale to tylko uproszczenie, które nie wyczerpuje bogactwa dźwięków tworzonych przez tych weteranów polskiej sceny muzycznej (ile jest zespołów, które grają przez 25 lat bez przerwy?) . Muzyka jest lekka, świeża, nowoczesna i przyprawiona doskonałymi tekstami poety Kaźmierczaka.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.