28.11.2008 21:57

Autor: przemek

Kazik – “Mariola”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Kazik – “Mariola”

kazik.jpg Silny Kazik pod Wezwaniem – to po prostu Kazik Staszewski wykonujący utwory Silnej Grupy pod Wezwaniem. To trzeci z kolei solowy nieautorski projekt Kazika po nagraniu coverów Kurta Weil’a i Toma Waits’a. Jak mówi lider Kultu – na ten projekt wpadł zupełnie sam, a przy poprzednich interpretacjach innych artystów pomagały mu w decyzji osoby trzecie. Mimo że wielkim fanem Kazika nie jestem, to “Mariola” z albumu, który ukaże się 1 grudnia wpadła mi od razu w ucho. Brzmi to naprawdę ciekawie. Jest to jedna z niewielu okazji do zapoznania się z twórczością Silnej Grupy pod Wezwaniem (żadnego ich wydawnictwa nie znajdziecie w sklepach). Polecam.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (16 głosów, średnio: 8,38 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.