03.11.2008 21:14

Autor: przemek

Ścianka – “Białe wakacje”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Ścianka – “Białe wakacje”

scianka.jpg Ścianka - sopocki zespół często wymieniany jako jedyny, który zasługuje na uwagę na polskiej scenie muzycznej. Inspiracja dla mnóstwa młodych polskich wykonawców. Istnieje od 1994 roku, kiedy to została powołana do życia przez absolwenta gdańskiej Akademii Muzycznej – Maćka Cieślaka. Obecnie skład uzupełniają Michał Biela na basie oraz Arkady Kowalczyk na bębnach. “Białe wakacje” to utwór pochodzący z albumu o tym samym tytule z 2002 roku. Ścianka w tej chwili jest już żywą legendą polskiej muzyki i ma na koncie 11 wydawnictw (ep i lp, ostatnie z 2007 roku). Zespół pomimo trudności, z jakimi spotykał się na przestrzeni lat ciągle jest w świetnej formie i jest priorytetem w działalności muzycznej Maćka Cieślaka. Czekamy na nowy materiał.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (12 głosów, średnio: 8,42 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.