09.10.2008 22:40

Autor: przemek

Super Girl & Romantic Boys – “Spokój”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Super Girl & Romantic Boys – “Spokój”

mp3 tutaj

super-girl-romantic-boys.jpg Super Girl & Romantic Boys – skompletowali swój zespół w 1998 roku, z miłości do disco lat 80tych.  Z fascynacji do tej plastikowej muzyki powstały niezłe kawałki do totalnego i szalonego imprezowania. Jak usłyszałam ich po raz pierwszy cztery lata temu oszalałam, dodam że nie obyło się bez skakana z okna (co prawda z parteru). Electro-pop, a do tego szklana kula i kolorowe światełka dają klimat, który chyba każdego podniesie z miejsc siedzących. Zespól ciągle się rozpada, ale jakoś szczęśliwie udaje się go  sklejać  na czas koncertów, które akurat trwają w Polsce. Zresztą nie będę pisać za dużo. Bardzo ciekawych odsyłam na ich oficjalną stronę (tutaj) . Reszcie proponuje spożycie wszelkich napojów wysokoprocentowych i odsłuchania piosenki “Spokój”.

flashgirl


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 6,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.