26.01.2015 19:30

Autor: Kuba

▶ Turbowolf – “Rich Gift”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Turbowolf – “Rich Gift”

Bez kwasu nie podchodź.

Pierwszy album grupy był bezczelnie dobry i tego nie ma co się wstydzić. Zappa w XXI wieku, stonerowe riffy i klimat mocno podkręcony LSD to znaki szczególne tej brytyjskiej grupy. Po dwóch pierwszych singlach było jednak słychać ewolucję w brzmieniu w stronę bardziej wygładzonej i rockowej (rockistycznej nawet) strony. Jednakże w “Rich Gift” nie zapominają o swoich korzeniach. To 7 minut bezprecedensowej jazdy z ciężką gitarą, świetnymi leadami klawiszy i potężnym wokalem Chrisa Georgadisa. Wszystko okraszone psychodelicznym teledyskiem, który sprawia, że Salad Fingers to bajka dla dzieci. Drugi album grupy, “Two Hands”, już 6 kwietnia, a my mamy okazję zobaczyć kwartet na żywo na koncertach we Wrocławiu i Krakowie z Red Fangiem. Obecność obowiązkowa!

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.