19.02.2015 18:00

Autor: Kuba

♪ Turbowolf – “Nine Lives”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Turbowolf – “Nine Lives”

Mocne riffy, kocie ruchy.

“Two Hands”, czyli drugie wydawnictwo Brytyjczyków, jest już coraz bliżej, bo premiera zapowiedziana jest na początek kwietnia. Jednakże zespół kusi coraz mocniej – nie tylko za pośrednictwem pokręconych teledysków jak do “Rich Gift” czy coraz bogatszych wersji swojej płyty, ale przede wszystkim kolejnymi świetnymi kompozycjami, które systematycznie wypuszczają. Choć pod względem wokalnym “Nine Lives” niebezpiecznie zbliżyło się do wypolerowanego brzmienia The Black Keys, o tyle muzycznie są to dobre, rock and rollowe riffy, które muzycy Turbowolf ostatnio wyrzucają całymi seriami. Czekam z niecierpliwością na całokształt!

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.