01.09.2008 12:48

Autor: przemek

#2 Trzydwa%UHT

Kategorie: Wideosesje

Wykonawcy:


#2 Trzydwa%UHT

Druga wideosesja. Znowu pada. Trzydwa%UHT przyjechało z rodzinnego Raciborza do Warszawy na koncert w radiowej Trójce. Na występ w ogrodzie na Myśliwieckiej niestety nie zdążyłem. Zdążyłem za to zjeść obiad z zespołem i doczekać deszczu. Pomysłów na nagranie było co najmniej kilkanaście – większość lejący deszcz zniweczył. Stanęło na tym, że trzeba ruszyć piechotą i znaleźć dogodne miejsce. No i wylądawaliśmy pod mostem (albo raczej wiaduktem). Najważniejsze, że deszcz za bardzo nie przeszkadzał i zespół odnalazł się w tej urbanistycznej scenerii.

Trzydwa%UHT – Międzywiersz

Ruszyliśmy dalej. Tym razem dość szybko zapadła decyzja, żeby wejść do pubu obok – piwo na stół, papierosy i w pustym barze zabrzmiał “Przyjdź mi do głowy”. Panowie z zespołu zaczęli bawić się tym utworem, co możecie zobaczyć pod koniec poniższego wideo.

Trzydwa%UHT – Przyjdź mi do głowy

Okazało się, że to był dopiero początek przygody. Droga powrotna, w której przez chwilę towarzyszyłem zespołowi była zmaganiem się z korkiem spowodowanym przez manifestujących tego dnia związkowców Solidarności. Na dokładkę drugi samochód, w którym znajdowała się większość Trzydwa%UHT stanął po środku miasta – zabrakło paliwa. Miałem pomóc zespołowi, dostarczyć benzynę jednak też miałem ogromnego pecha i moja pomoc okazała się niemożliwa, gdy karta kredytowa odmówiła posłuszeństwa. Niezapomniany dzień.


Oceń wideosesję:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (44 głosów, średnio: 8,09 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.