10.03.2016 21:14

Autor: Kuba

♪ Tides From Nebula – “We Are the Mirror”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Tides From Nebula – “We Are the Mirror”

Proszę państwa, tak się robi dobry post-rock.

Choć w mediach mówi się o polskiej scenie black metalu, reprezentacja polskiego rocka instrumentalnego jest też dość silna. Świadczy chociażby o tym ilość zespołów zaproszona na najbardziej znany festiwal post-rocka w Europie, Dunk!Festival. Ale najjaśniejszym przykładem, który niesie za sobą całą falę, jest warszawski kwartet – Tides From Nebula. Czwarty album zatytułowany “Safehaven” ma zaplanowaną premierę na 6 maja, ale już od dziś (a właściwie od wczoraj) można usłyszeć pierwszy utwór z nadchodzącego krążka. Po eksperymencie z lekko chropowatą strukturą na “Eternal Movement”, muzycy skierowali ponownie swój wzrok na zwiększenie roli klawisza, choć w “We Are the Mirror” czuć wyraźnie nawiązania do pierwszych hitów grupy, co autora cieszy niezmiernie, bo “Aurę” uwielbia miłością bezgraniczną.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.