20.09.2009 15:35

Autor: Łukasz Stasiełowicz

Thom Yorke – “The Hollow Earth”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Thom Yorke – “The Hollow Earth”

thom-yorke_0.jpg Wokalista Radiohead nie próżnuje. 21 września premiera płyty winylowej, która będzie zawierać dwie kompozycje: “Feeling Pulled Apart by Horses” oraz “The Hollow Earth”. Pierwsza znana jest od lat jako “Reckoner”. Utwór nie doczekał się jednak nagrania studyjnego, na ostatnim albumie grupy pojawiła się piosenka o takim samym tytule jednakże o wiele spokojniejsza i w niczym nie podobna do ostrego “imiennika”. Po latach Thom Yorke postanowił jednak opublikować kawałek, aczkolwiek aranżacja została znacznie zmodyfikowana. Drugi utwór z płyty winylowej, czyli “The Hollow Earth” nie zmieścił się na solowym albumie artysty z 2006 roku. Choć teraz, 3 lata po premierze, powstał nawet teledysk, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Raymond Salvatore Harmon.

Łukasz Stasiełowicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (14 głosów, średnio: 8,21 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.