13.10.2014 17:00

Autor: Kuba

▶ These Ghosts – “Coat of Feathers”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


These Ghosts – “Coat of Feathers”

Z melancholią im do twarzy.

Z uwagą przysłuchiwałem się Brytyjczykom od czasów, gdy przypadkiem natknąłem się na “You Are Not Lost, You Are Here” w czeluściach internetu. Ujęli mnie wtedy swoim silnym pociągiem do północnych klimatów i surowej, nieco ambientalnej formy w swoim gitarowym graniu. Do tego specyficzny głos Caluma Duncana przypominający trochę Mew, trochę Sigur Rós uzupełniał układankę w naturalny, ciepły sposób.

Ile z tej melancholii zostało w tym momencie? Bardzo dużo. “Coat of Feathers” to bardzo udany singiel z całkiem niezłego kontynuatora debiutanckiego krążka, “Still the Waves”. Niby prosta formuła delikatnych gitar na silnych pogłosach podpartych nielicznymi perkusjonaliami to coś, co słyszeliśmy wszyscy, ale siłą tego utworu jest przede wszystkim świdrujący uszy klimat, który nie pozwala się uwolnić.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.