17.04.2015 18:00

Autor: Kuba

▶ The Prodigy – “Ibiza” feat. Sleaford Mods

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Prodigy – “Ibiza” feat. Sleaford Mods

Imprezowa krytyka.The Prodigy na nowym singlu z ostatniego albumu grupy, “The Day Is My Enemy”, krytykują biznes DJ-ów na Ibizie, którzy wolą odtwarzać swoją muzykę zapisaną na pendrive’ie niż robić to na żywo. Ibiza jako imprezownia Europy nikomu nie wadzi, jedynie biznes na wyspie z wielkimi nazwiskami, które nawet nie starają się, tylko grają te same DJ sety dwa razy w tygodniu. Połączenie sił z frontmanem Sleaford Mods, Jasonem Williamsonem, dało docelowo bardziej agresywną, zbitą konstrukcję. Ciekaw jestem, czy będą wykonywać to na żywo. Przekonamy się już w lipcu, kiedy chłopaki z Essex zagrają na festiwalu Open’er.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 8,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.