18.03.2016 16:00

Autor: Kuba

▶ The Last Shadow Puppets – “Aviation”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Last Shadow Puppets – “Aviation”

Trochę piachu w pistolecie.

W internecie się śmieją, że skoro mieli już wypożyczoną plażę, którą wykorzystali na “Everything You’ve Come To Expect”, to równie dobrze mogą tam nagrać kolejny klip. “Aviation” jest ciekawe nie tylko ze względu na szalony teledysk, w którym jest wszystko od uciekającej panny młodej, przez ślepą orkiestrę, na pseudo-mafii kończąc. Ważniejszy jest też sam numer ze śliczną aranżacją smyczkową Owena Palletta i duetem Turner-Kane lecącym unisono niczym na debiutanckim “The Age of Understatement”. The Last Shadow Puppets AD 2016 brzmi jak świadoma kontynuacja. Nie odbiegają od tego, co znany z albumu sprzed ośmiu lat. Nikt też tego nie oczekuje. Jest ślicznie i to wystarczy.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.