22.04.2012 16:24

Autor: przemek

Tabasko, czyli O.S.T.R. z kumplami we Wrocławiu – fotorelacja

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy: |


Tabasko, czyli O.S.T.R. z kumplami w Krakowie – fotorelacja
14.04.2012/Kraków

Klub Studio gościł grupę Tabasko, która na początku kwietnia wydała swój debiutancki album.

Koncerty O.S.T.R.’a to już niemal zjawisko społeczne godne pracy doktorskiej. Tłumy zapatrzonych w gwiazdę fanów rok w rok zapełniają każdy klub, w którym występuje raper, bez względu na to, na jakim poziomie artystycznym stoi jego ostatnia płyta. Nie inaczej było tego wieczoru. Choć zarówno album, jak i trasa koncertowa zostały opatrzone szyldem “Tabasko”, w skład którego wchodzą: DJ Haem, Kochan, O.S.T.R. i Zorak, to wyraźnie dało odczuć się dominującą pozycję Ostrego: począwszy od biletu (można było odnieść wrażenie, że to jednak koncert O.S.T.R.’a, a nie Tabasko), a skończywszy na panującej pozycji Adama na scenie.

Niemniej jednak, koncert spełnił oczekiwania zarówno zagorzałych fanów Ostrego, których z pewnością nietrudno zadowolić, jak i tych, lekko znudzonych już tematem, którzy na występ przyszli zdopingowani świeżością, jaką do muzycznych poczynań gwiazdy wnieśli jego kompani.

tekst i zdjęcia: Tomasz Margol
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.