17.05.2010 00:02

Autor: marcin

Superchunk – “Learned To Surf”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Superchunk – “Learned To Surf”

Swoim ubiegłorocznym EP, grupa w znakomity sposób przypomniała o swoim istnieniu.

superchunk.jpg Choć działają na amerykańskiej scenie indie od przeszło 20 lat, nigdy nie zdobyli międzynarodowej popularności porównywalnej do Sonic Youth czy chociażby Yo La Tengo. Niemniej jednak sam fakt, że przez 20 lat pozostali wierni swojej stylistyce i jednocześnie nie popadli w indie-miałkość, zasługuje na pochwałę. I chociaż ich ostatni album ” Here’s to Shutting Up” ukazał się w 2001 roku, to myślę, że z uwagi na własną działalność wydawniczą jako Merge Records, w ramach której muzycy dostrzegli i wydali takie zespoły jak Arcade Fire, Polvo, Caribou czy Lambchop, można im to wybaczyć. W ubiegłym roku fani mogli nacieszyć się znakomitym EP “Leaves in the Gutter”. Oto jedna piąta tego zestawu (a w zasadzie dwie piąte, utwór “Learned To Surf” – tak jak na płycie – pojawia się w wersji elektrycznej oraz akustycznej).

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 6,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.