25.04.2015 16:00

Autor: Kuba

▶ Speedy Ortiz – “The Graduates”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Speedy Ortiz – “The Graduates”

Narkotyki są dobre.Wokół Speedy Ortiz narosło ostatnimi czasy trochę szumu. Znany komik amerykański, Hannibal Buress, ostatnio zagrał nawet z nimi fragment koncertu, choć nie potrafił grać na bębnach. Później opowiadał o tym u Jimmy’ego Kimmela nie pamiętając nawet nazwy zespołu. Jednak sądzę, że hype jest uzasadniony tym, że drugi album grupy – wydany w tym tygodniu “Foil Deer” – to kawał świetnej muzyki (znak Carpark Records nie może się mylić). Ale nie tylko o to w sumie chodzi. Sadie Dupuis to utalentowana poetka (ma nawet wykształcenie w tym kierunku), więc możecie ogarnąć, że lirycznie będzie to pokręcone, ale i piękna wędrówka.

I was the best at being second place / But now I’m just the silvery dread
And only in the shape of a bullet / Am I ever the shape you see when you wake up dead

Tyle powinno Wam starczyć. Szukajcie królika.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.