08.12.2009 11:25

Autor: marcin

Smashing Pumpkins – “A Song For a Son”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Smashing Pumpkins – “A Song For a Son”

Utwór do pobrania tutaj.

smashingpumpkins-songforaso.jpg Billy Corgan powraca z nowymi piosenkami. I chociaż z klasycznego składu zespołu nie ostał się już nikt (Jimmy’ego Chamberlina niedawno zastąpił 19-letni Mike Byrne), to lider formacji nie rezygnuje z wykorzystywania nazwy Smashing Pumpkins, wystawiając tym samym fanów na kolejną ciężką próbę. Nowy utwór jest częścią “projektu wydawniczego” – “Teargarden by Kaleidyscope”. Artysta zapowiedzał, że tymczasowo rezygnuje z wydawania płyt, natomiast wypuści do sieci 44 (!) utwory, które w przyszłości znajdą miejsce na czterech ekskluzywnie wydanych EP. “A Song For a Son”, którego premiera odbyła się na początku tygodnia, to 6-minutowy “epicki” utwór, który pomimo rozbudowanej formy, lekko szwankuje, jeśli chodzi o charakterystyczne dla Corgana melodie.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.