16.07.2014 13:04

Autor: Szymon

▶ Shamir – “Sometimes a Man”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Shamir – “Sometimes a Man”

This is Vegas Baby!?

Pochodzący z północnego Las Vegas dziewiętnastoletni Shamir Bailey to wschodząca gwiazda tanecznej elektroniki. Jego produkcje mogą kojarzyć się z dokonaniami Hercules and Love Affair i prawdę mówiąc słychać w nich więcej Nowego Jorku niż “miasta grzechu”. Niedawno, nakładem brooklyńśkiego Godmode Music ukazała się jego debiutancka EP-ka “Northtown”, a dwa spośród znajdujących się na niej utworów wybrzmiały przed tygodniem podczas paryskiego pokazu kolekcji haute-couture jesień-zima 2014/2015 przygotowanej przez Dom Mody Chanel.

Shamir nie odcina się od swoich korzeni i w wideoklipie do “Sometimes a Man” w reżyserii Anthony’ego Sylvestra odziera stolicę hazardu z przesadnej cukierkowości i neonowej powierzchowności. W kwasowym, hipnotycznym deep-house’owym utworze artysta przekonuje, że Czasem człowiek jest tylko człowiekiem. Idąc dalej tym tropem Vegas to tylko zwykłe miasto po środku pustyni. Trudno się z nim nie zgodzić.

Szymon Matlak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 9,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.