19.08.2008 14:41

Autor: przemek

Sen z muzyką pani Badu w tle

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy:


erykah.jpg Sen z muzyką pani Badu w tle

W ołpenerowej relacji nie wspomniałem ani słowem o pani Badu. Mój błąd, mój błąd, mój błąd. Spróbuję teraz się zrehabilitować. W końcu przetrwałem do 1:30 w nocy i zobaczyłem Erykę, a bardziej usłyszałem.

To zdecydowanie nie był koncert, którego dobrze słuchało się wśród tysięcy ludzi po całodniowym maratonie koncertowym. Zasypiałem na stojąco. Pierwszy raz w życiu (drugi raz na Chemical Brothers dnia następnego). Ale dźwięki utworu Telephone na tyle trafiły do mojej usypiającej głowy, że gdy włączyłem ten utwór po powrocie do domu poczułem, że odnalazłem coś pięknego, co mi umknęło gdzieś w dalekiej przeszłości. Jest magicznie, lekko, słuchając unoszę się w górę. Just Fly Away… W sam raz, aby zasnąć pod gwiaździstym niebem i odlecieć.

Niesamowite jest też to, że z koncertu prawie nic nie pamiętam – jak Badu była ubrana, jak wyglądali muzycy ani żadnych wizualizacji nie jestem w stanie sobie przypomnieć… mimo wszystko słuchając kolejnych utworów mam wrażenie, że już gdzieś słyszałem tę muzykę i było mi z tym bardzo dobrze.


Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.