04.01.2009 21:12

Autor: anca

Santogold – “Say Aha”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Santogold – “Say Aha”

Święta się skończyły, sylwester też już za nami, mamy karnawał – okres zabawy i tańca.  Co więc można będzie usłyszeć na przytupówkach? Co będzie królowało na parkietach? Oczywiście: Santogold z piosenką “Say Aha”.

santogold.jpg Santogold jest amerykańską piosenkarką o charakterystycznej barwie głosu, łączącą dub z elektroniką.  Jej energetyczna muzyka z pewnością porwie do tańca nawet najbardziej zagorzałych wielbicieli wygodnych siedzisk.

Debiutancka płyta okazała się jednym z najlepszych wydawnictw 2008 roku. Z niej właśnie pochodzi piosenka “Say Aha”, która ukaże się niebawem jako singiel. W oczekiwaniu na oficjalne wideo musimy się jednak na razie zadowolić takim wykonanym przez fanów.

Anna Lenarcik


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 8,25 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.