17.09.2014 15:46

Autor: Kuba

▶ Rose Windows – “There Is a Light”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Rose Windows – “There Is a Light”

W życiu nie ma prostych piosenek.

Widziałem ich na OFFie w sierpniu, ale chyba zarejestrowanie tego faktu zajęło mi najwyraźniej półtora miesiąca, skoro dopiero zabrałem się za ich dyskografię (jeden album i singiel!). “There Is a Light” to taki ładny (jeśli serio chce się używać jakiegokolwiek epitetu na melodyjnie ciekawą muzykę) indie folk, trochę to wszystko odmienne od niektórych kawałków grupy, gdzie słyszymy reinkarnację Sabbathów i Fleetwood Mac (naprawdę wszyscy chcecie znowu mówić, że jak jest flet, to są tacy orientalni?), tylko utwór, który z miejsca zjada Mumford and Sons na śniadanie. Rabia Shaheen Qazi ma tak śliczny głos, że hipnotyzuje od wejścia. Ten klimat ciepła winylowej płyty, zgrzyt gitar i trzask bębnów – lubię się cofnąć z nimi do czasów mrocznych, psychodelicznych szaleństw, jeśli tylko na to pozwala sytuacja. Słuchać, słuchać, niekoniecznie o 3 nad ranem (tej decyzji, drogi Sub Popie, to już nie skumam kompletnie).

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.