14.08.2009 21:08

Autor: Gosia

Ramona Falls – “Russia”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


Ramona Falls – “Russia”

ramonafalls.jpg Ramona Falls (nazwa pochodzi od wodospadów znajdujących się na rzece Sandy w Oregonie) to solowy projekt jednego z członków amerykańskiego tria Menomena – Brenta Knopfa. Brent w Menomenie głównie odpowiedzialny jest za elektronikę, natomiast w solowym projekcie postanowił postawić również na brzmienie gitarowe. Jako muzyczne inspiracje wymienia m.in. PJ Harvey, Talking Heads czy AC/DC. Co może wyjść z takiego połączenia będziemy mogli przekonać się już niedługo ponieważ premiera debiutanckiego albumu pt. “Intuit” przewidziana jest na 18 sierpnia. Póki co możemy posłuchać singla promującego to wydawnictwo pt. “Russia”. Jeśli płyta czaruje choć w połowie tak jak ten singiel, możemy spodziewać się jednej z ważniejszych płyt roku 2009.

Małgorzata Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.