30.12.2008 18:17

Autor: Gosia

Przegląd MySpace #3

Kategorie: Czytelnia, POLECAMY, Tylko u nas

Wykonawcy: | | | |


przeglad-myspace_0.jpg

Mirna Ray

Tych dwóch braci to najlepszy dowód na to, że Polak potrafi oraz na to, że więzy krwi to siła. Shogaze, którego słucha się z wielką przyjemnością.

Koniecznie przesłuchaj: “Sunflower Sutra”

http://www.myspace.com/mirnaray

Deep Honey

To soft elektroniczny duet z Warszawy. Są młodzi, ale w ich muzyce słychać dojrzałość. Pozycja godna polecenia nie tylko fanom muzyki elektronicznej.

Koniecznie przesłuchaj: “Softly”

http://www.myspace.com/deephoneymusic

Two Cent Sideshow

Mała niespodzianka z drugiej strony globu, bowiem to jakże utalentowane trio pochodzi z Australii, ale znaleźli dość sporą grupę fanów w Polsce. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia sprowadzi ich to do nas z koncertami. Cudowny głos wokalistki Scarlette oprawiony jest w delikatne dźwięki.

Koniecznie przesłuchaj: “Unfold”

http://www.myspace.com/thesideshowband

jlofi

Urodził się w Nowej Zelandii, stacjonuje w Londynie, a tworzy muzykę z pogranicza elektroniki i ambientu. Jedna z ciekawszych rzeczy, na które trafiłam eksplorując MySpace.

Koniecznie przesłuchaj: “Resting Volcano”

http://www.myspace.com/jlofiguy

Michoutka

I na koniec krótka podróż do Gandawy, miasta położonego na północy Belgii. W podróż przez elektroniczno-housowe zakamarki Beneluksu zabiera nas pogodny okularnik, który jak sam pisze, swoją muzykę tworzy podczas nocnych sesji na swoim małym Macu.

Koniecznie przesłuchaj: “Scale 110″

http://www.myspace.com/djmichoutka

Gosia Lewandowska
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.