21.02.2014 15:04

Autor: Kasia Matuszyńska

Pokaz filmów z festiwalu All Tomorrow’s Parties // rozwiązany

Kategorie: KONKURSY

Wykonawcy:


Pokaz filmów z festiwalu All Tomorrow’s Parties

Wygraj bilety!

24 lutego 2014 o godz. 20:00 w Chmurach, jednej z warszawskich klubokawiarni, odbędzie się pokaz filmów z koncertów, które odbyły się podczas festiwalu All Tomorrow’s Parties. Ich autorem jest Vincent Moon, francuski filmowiec odpowiedzialny między innymi za stronę La Blogotheque z sesjami akustycznymi Take Away Show oraz projekt Little Planets. All Tomorrow’s Parties to angielski festiwal muzyczny zapoczątkowany przez Barry’iego Hogana w 1999 roku. Tym, co wyróżnia to nietuzinkowe przedsięwzięcie, jest fakt, że organizatorzy i artyści są traktowani na równi z fanami. Artysta zaprezentuje w Warszawie swoje autorskie filmy z koncertów, które odbyły się podczas festiwalu All Tomorrow’s Parties. Po projekcji będzie można porozmawiać z artystą, który zawsze chętnie spotyka się z publicznością.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to ekskluzywne wydarzenie. Jeśli chcecie wygrać, wyślijcie maila wraz z odpowiedzią na pytanie: Od piosenki jakiego amerykańskiego zespołu pochodzi nazwa festiwalu? na adres konkursy@uwolnijmuzyke.pl. Konkursy rozwiązujemy 23 lutego o godzinie 20:00. Nie zapomnijcie podpisać się imieniem i nazwiskiem, a w tytule podać nazwę konkursu.

Powodzenia!

Warszawa, klubokawiarnia Chmury
24.02.2014, godz. 20:00
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.