10.10.2016 14:54

Autor: Kuba

♪ Organek – “Mississippi w ogniu”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Organek – “Mississippi w ogniu”

Płomienny powrót.

Po pierwszym utworze z nadchodzącej, drugiej płyty projektu Organek możemy wywnioskować, że Tomasz i spółka sprawnie wyczuwają nastroje swoich słuchaczy. “Mississippi w ogniu” składa się z tych elementów, które sprawiły, że jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych rockowych projektów – poczucia nostalgii za okresem supremacji rocka w klasycznym ujęciu, w którym trójkowi słuchacze odnajdują ukojenie i energii, która chwyta młodych. Oczywiście, że można się zżymać na to, że w muzyce grupy brak innowacji, ale nie o to chodzi w tym przypadku. Mam wrażenie, że Tomek Organek dobrze wie, co chce przekazać i jakich środków używa do tego, aby ten cel osiągnąć. Może po prostu brakowało kogoś na naszej scenie, kto będzie w stanie balansować między starym a nowym, a pierwszy singiel z albumu “Czarna Madonna” (premiera 4 listopada) pokazuje, że muzycy Organka ową sztukę opanowali bardzo dobrze.

Kuba Serafin
fot. Gosia Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 10,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.