17.08.2016 22:57

Autor: Kuba

▶ Omar Rodriguez-Lopez – “Pineapple Face, Not Even Toad Loves You”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Omar Rodriguez-Lopez – “Pineapple Face, Not Even Toad Loves You”

Znajome dreszcze.

Gitarzysta znany m.in. z takich grup jak The Mars Volta czy At The Drive-In kontynuuje właśnie swoją wędrówkę po swoich archiwach. Jakiś czas temu ogłosił, że do końca roku wyda dwanaście solowych albumów w dwutygodniowych odstępach. Aktualnie jest na numerze trzecim – “Blind Worms, Pious Swine”, ale w międzyczasie muzyk postanowił się podzielić kolejnym klipem z poprzednich płyt.

“Pineapple Face” oraz “Not Even Toad Loves You” to dwa pierwsze utwory z pierwszego albumu z serii – “Sworn Virgins”. Na albumie należy słuchać ich razem, bo stanowią jedną całość, dlatego nie dziwi fakt, że klip zawiera oba indeksy. Czarno-biała stylistyka gryzie się z szalonymi animacjami, za które odpowiada polski grafik, Maciej Chodziński. Oprócz samego Omara na klipie pojawia się Deantoni Parks – były perkusista The Mars Volta, który grał na perkusji na “Sworn Virgins”. Dajcie się ponieść.

Tak przy okazji, warto czekać na następne płyty z serii. Najważniejszym może okazać się kolejny – “Aranas en La Sombra“, ponieważ zawierać będzie najstarsze kompozycje pochodzące z 2001 i 2002 roku. Na płycie zagrali także pierwsi członkowie The Mars Volta – Eva Gardner, Jon Theodore i nieżyjący już Isaiah “Ikey” Owens. Dodatkowo, gościnnie udzielił się John Frusciante.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.