04.06.2016 13:13

Autor: anca

Off Festival – znamy podział na dni i sceny

Kategorie: Aktualności, festiwale


Off Festival – znamy podział na dni i sceny

Zobacz line-up festiwalu.

Dokładny rozkład koncertów na tegorocznej edycji Off Festivalu wygląda następująco:

Piątek – 5 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – So Slow
17.50 – 18.40 – Willis Earl Beal
19.45 – 20.45 – Clutch
21.55 – 23.05 – Brodka
00.30 – 01.40 – Devendra Banhart

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Niemoc
17.00 – 17.45 – Liima
18.45 – 19.40 – Masecki vs Sienkiewicz
20.50 – 21.50 – Sleaford Mods
23.10 – 00.30 – Andrew Weatherall b2b Roman Flügel
01.40 – 03.10 – DJ Koze

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Rosa Vertov
16.10 – 16.55 – Show Me the Body
17.50 – 18.40 – Komety grają Partię
19.45 – 20.45 – Minor Victories
21.55 – 23.05 – Napalm Death
00.30 – 01.40 – Yung Lean

Scena Eksperymentalna
15.35 – 16.05 – Adam Gołębiewski
17.00 – 17.45 – Ziołek / Zimpel
18.45 – 19.40 – Jenny Hval
20.50 – 22.00 – The Master Musicians of Jajouka
23.10 – 00.30 – Zomby
01.40 – 03.10 – Mgła

Sobota – 6 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – The Feral Trees
17.50 – 18.40 – Fidlar
19.45 – 20.45 – Lush
21.55 – 23.05 – GZA
00.30 – 01.40 – The Kills

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Sotei
17.00 – 17.45 – Rysy
18.45 – 19.40 – Islam Chipsy
20.50 – 21.50 – Jaga Jazzist
23.10 – 00.30 – GusGus
01.40 – 03.10 – Derrick May

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Żółte Kalendarze
16.10 – 16.55 – JAAA!
17.50 – 18.40 – Mutoid Man
19.45 – 20.45 – Basia Bulat
21.55 – 23.05 – SBB gra “Nowy horyzont”
00.30 – 01.40 – Machinedrum

Scena Eksperymentalna – Dzień Etno
15.35 – 16.05 – Odpoczno
17.00 – 17.45 – Goat
18.45 – 19.40 – Janusz Prusinowski Kompania
20.50 – 21.50 – Ata Kak
23.10 – 00.30 – Orlando Julius & the Heliocentrics
01.40 – 03.10 – Jambinai

Niedziela – 7 sierpnia

Scena Miasta Muzyki
16.10 – 16.55 – Lotto
17.50 – 18.40 – Beach Slang
19.45 – 20.45 – Mudhoney
21.55 – 23.05 – Kaliber 44
00.30 – 01.40 – Anohni

Scena T-Mobile Electronic Beats
15.35 – 16.05 – Jóga
17.00 – 17.45 – Kero Kero Bonito
18.45 – 19.40 – 67,5 Minut Projekt
20.50 – 21.50 – Pantha Du Prince presents the Triad
23.10 – 00.30 – Kiasmos
01.40 – 03.10 – Rodhad

Scena Trójki
15.00 – 15.30 – Jesień
16.10 – 16.55 – Mass Ghotic
17.50 – 18.40 – Thundercat
19.45 – 20.45 – Księżyc
21.55 – 23.10 – Daniel Avery
00.30 – 01.40 – Flatbush Zombies

Scena Eksperymentalna
15.35 – 16.05 – Lauda
17.00 – 17.45 – Heroiny
18.45 – 19.40 – Lightning Bolt
20.50 – 21.50 – Powell
23.10 – 00.30 – William Basinski
01.40 – 03.10 – Syny

Karnety, bilety i bilety na pole namiotowe do nabycia w OFF Sklepie, Ticketpro.pl, eBilet oraz w salonach sieci Empik.

źródło: off-festival.pl




Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.