14.06.2010 15:22

Autor: przemek

O projekcie

Kategorie: Utwory


Uwolnij Muzykę!

Nazywam się Przemek. Być bliżej muzyki – tak wygląda moje marzenie. Dlaczego to dla mnie duża sprawa? Bo lubię muzykę. Bo w Internecie jest dużo muzyki. Dużo muzyki = duży hałas. Zaprosiłem do współpracy kilka osób. Porządkujemy ją. Jesteśmy “ułatwiaczami” (możesz nas też nazwać “załatwiaczami”). Łączymy internautów z muzyką.

A na czym polega nasza tajemnica?

Okazuje się, że w Polsce jest mnóstwo początkujących, zdolnych artystów, którzy mają problem z dotarciem do słuchaczy, ponieważ media po prostu wolą sprawdzoną muzykę (taką, która się sprzeda). Uwolnij Muzykę! powstało po to, by rozwiązać ten problem. Pojawiamy się tam, gdzie świeżość, zapał, radość z muzyki jest najważniejsza. Kamera, mikrofon i nagrywamy muzykę tak, żeby odkryć ją przed Tobą na nowo.

Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Chcemy wykrzyczeć, że w Polsce jest mnóstwo zdolnych ludzi i warto im się przyglądać. Możesz czerpać radość dzięki czytaniu naszych relacji, artykułów o świecie muzyki, śledzić co, gdzie i kiedy się wydarza muzycznie oraz komentować to wszystko.

Baw się!

Przemek Karolczyk
Sierpień 2008

Podziękowania:

Eliza Gaust
Marta Grabiec
Sandra Kmieciak
Marcin Płatek (Płaciu)

Magdalena Popielewicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.