24.05.2013 08:00

Autor: Michał Stępniak

Nowy singiel Beneficjentów Splendoru

Kategorie: Aktualności, Rozkręcamy

Wykonawcy:


Nowy singiel Beneficjentów Splendoru

“Simlock” do ściągnięcia za darmo.

“Simlock” to zapowiedź nadchodzącej trzeciecj płyty Beneficjentów Splendoru, której premiera została zaplanowana na jesień. Utwór można ściągnąć za darmo z oficjalnej profilu zespołu na Facebooku.

O samej piosence lider zespołu, Marcin Staniszewski mówi: Zawsze zarzekałem się, że nie napiszę piosenki o miłości, a to już drugi, po “Winnie Cooper”, utwór poświęcony tej jakże wyświechtanej tematyce. All You need is love? Miłość ci wszystko wybaczy? No nie wiem – w erze wirtualnej miłości i emocjonalnego zblazowania i tak już skomplikowane sprawy, pogmatwały się jeszcze bardziej. “Simlock” to historia dwojga ludzi, którzy się do siebie za bardzo przyzwyczaili. A może za bardzo się pokochali? Resztę znajdziecie w piosence. To najbardziej popowy numer z płyty, więc idzie na pierwszy ogień, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Na nowym albumie jest sporo niespodzianek – zarówno personalnych, jak i dźwiękowych.

Wokalnie w utworze “Simlock” udziela się wokalistka i multiinstrumentalistka Iza Lamik znana z wcześniejszych płyt Beneficjentów Splendoru.
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.