11.07.2009 14:22

Autor: Patryk

Nowe utwory Editors już w sieci!

Kategorie: Aktualności

Wykonawcy:


editors-w-sieci.jpg Nowe utwory Editors już w sieci!

Dzięki amatorskim nagraniom wideo już dziś można posłuchać nowych nagrań Editors. Jaka będzie cała płyta? Przekonamy się 21 września.

W serwisie YouTube można odszukać już kilka nowych utworów Editors, które prawdopodobnie znajdą się na nowym albumie “In This Light And On This Evening”. Wszystko dzięki uczestnikom zagranicznych festiwali, którzy amatorsko nagrywali te piosenki. MySpace zespołu jeszcze milczy, więc na studyjne wersje tych utworów jeszcze musimy poczekać.

Po czterech poniższych propozycjach ciężko jednoznacznie ocenić co nam we wrześniu pokażą Editorsi. Po pierwszych odsłuchaniach można wywnioskować, że pojawią się elektroniczne motywy, które nie powinny zdominować gitar. Najbardziej brakuje jednak tego energetycznego kopa, który od początku towarzyszył utworom angielskiej grupy. Niedawno sami muzycy przyznali, że płyta będzie różniła się od poprzednich. Będzie na niej więcej elektronicznych motywów, ale nie należy spodziewać się przełomu, tylko kroku do przodu.

Mimo wszystko nie można do końca sugerować się tymi amatorskimi nagraniami. Wszystko zweryfikuje płyta. Oby była przynajmniej tak dobra jak dwie poprzednie. A polscy fani będą mogli zobaczyć Toma Smitha z zespołem już niedługo na festiwalu w Jarocinie.

Patryk Siedliński
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.