25.11.2009 23:18

Autor: anca

Nowa Novika

Kategorie: Aktualności

Wykonawcy:


novika.jpg Nowa Novika

Nowa strona! Nowa piosenka! Nowy zespół! A to dopiero początek nowej Noviki!

Drugi solowy album wokalistki, zatytułowany “Lovefinder”, ukaże się 25 stycznia 2010 roku. Wbrew tytułowi, nie będzie to stonowana płyta o miłości, a Novika zabrzmi na niej inaczej niż wcześniej. Pierwszy singiel usłyszycie tuż po Nowym Roku, ale już teraz Novika zaprasza do zabawy przy tytułowej piosence “Lovefinder”, nagranej wspólnie z Maximilianem Skibą Przy udziale przyjaciół powstał wyjątkowy teledysk, który poprawi wam jesienny nastrój. Wszystko na http://novika.pl/ !!

Już niebawem nowy materiał do usłyszenia na żywo podczas występów Noviki z całkiem nowym składem. Odświeżony imprezowy charakter koncertów zapewnią: Agim, Dzeljilji (Oszibarack) oraz Daniel Walczak (Mały72) przy wsparciu niezastąpionego Andrzeja Rajskiego na perkusji. Więcej szczegółów już wkrótce…

Czekamy na reakcje i komentarze na profilach MySpace, Facebook i Twitter Noviki oraz zapraszamy do zarejestrowania się na stronie http://www.novika.pl w celu otrzymywania newslettera.

źródło: http://novika.pl/

*fot. Jacek Poremba 
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.