01.09.2016 19:29

Autor: Kuba

▶ Nick Cave & The Bad Seeds – “Jesus Alone”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Nick Cave & The Bad Seeds – “Jesus Alone”

Piękno i ból idą ręka w rękę.

Nick Cave na swojej najnowszej płycie “The Skeleton Tree” zagląda w terytoria, które z pewnością nie należą do najłatwiejszych. Przeżycie ogromnego bólu w związku z niespodziewaną śmiercią swojego dziecka to niesamowicie trudna sztuka. Nie dziwi więc to, że jako artysta postanowił przekuć swoją tragedię w muzykę jako formę terapii radzenia sobie ze stratą. “Jesus Alone” jest niełatwy, zgryźliwy, a przerażająca nuta basowa krąży za nami przez cały utwór. “Jesus Alone” odzwierciedla strach, który mamy w sobie – przed śmiercią, samotnością, bólem i smutkiem. “Jesus Alone” to utwór, który potwierdza klasę The Bad Seeds i wszyscy powinniśmy odczuć ten ból, chociażby wybierając się na towarzyszący albumowi film “Once More With Feeling” (zobacz zwiastun). To będzie dobra jesień.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 10,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.