28.09.2008 23:21

Autor: przemek

New Century Classics – “Drift Motion”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


New Century Classics – “Drift Motion”

Posłuchaj na last.fm: http://www.lastfm.pl/music/New+Century+Classics/_/Drift+Motion

ncc.jpg New Century Classics -  to zespół utworzony przez muzyków z Polski, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Włoch, którzy spotkali się w naszej ojczyźnie. W związku z tym, że nie mogli znaleźć odpowiedniej osoby na wokalu grają muzykę instrumentalną. Jeśli musielibyśmy ich klasyfikować, to wrzucilibyśmy ich na półkę z zespołami post-rockowymi – pytanie tylko czemu miałoby to służyć. Powinno nam wystarczyć to, że tych piątka ludzi z dużym zapałem tworzy piękną muzykę spotykając się już od 2 lat w Krakowie. Ich instrumentarium składa się m.in. z gitar, klawiszy, syntezatorów, perkusji, dzwonków i przede wszystkim z wszechobecnych skrzypiec. Już niedługo w sklepach pojawi się ich debiutancka płyta, która zostanie wydana przez FDM.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 8,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.