07.04.2013 14:24

Autor: Aneta Wieczorek

Natu – “Maybe”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy: |


Natu – “Maybe”

Przedsmak płyty z piosenkami Janis Joplin w interpretacji Natalii Przybysz.

NatuSingiel z nadchodzącego albumu artystki, poświęconego pamięci legendarnej Janis Joplin: “Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”.

O swoim projekcie mówi: Blues to muzyka, która jest pomostem pomiędzy niedolą – smutkiem a drugą stroną, czyli szczęściem. Blues jest siłą, jaką czujemy dźwigając się i  odbijając od dna. Wierzę, że wciąż wielu z nas to hipisi. Myślę, że ten projekt to dobre lekarstwo na dzisiejsze kryzysowe czasy. Potrzebujemy czegoś mocnego i prawdziwego, czegoś, co już raz wywołało rewolucję.

Słuchając ciepłego głosu Natu, może nasunąć się refleksja, że chociaż wehikuł czasu nie istnieje i jak śpiewał Rysiek Riedel: To już minęło, ten klimat, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, Nie powrócą już! – to dzięki Natalii Przybysz możemy poczuć ducha przeszłości i specyficzny klimat tamtych czasów, okresu, w którym żyła jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki.

Artystka odkurza epokę flower power i biorąc na warsztat kawałki Janis Joplin, serwuje dawkę niezapomnianych wrażeń. Utwór “Maybe” to przedsmak czegoś wyjątkowego…

Oficjalna data premiery krążka to 6 maja 2013.

Aneta Wieczorek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,56 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.