25.08.2015 22:55

Autor: Ilona

▶ Natalia Przybysz – “Nie będę Twoją laleczką”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Natalia Przybysz – “Nie będę Twoją laleczką”

To się nazywa granie!

Natalia Przybysz to artystka, której nic nie ogranicza. A na pewno nie styl muzyczny. Pokazała to już w czasach działalności w Sistars, kiedy z wdziękiem poruszała się w rytmach soulu i R&B czy później w elektroniczno-jazzowym projekcie Night Marks. Od niedawna urzeka nas jej bardziej “gitarowa” strona, choć na jej najnowszym wydawnictwie “Prąd” (recenzja) nie brakuje też elementów country i bluesa. Poniżej prezentujemy teledysk do trzeciego singla z tej płyty – “Nie będę Twoją laleczką”. To nie tylko przewrotna zabawa słowem, ale i solidna dawka gitarowego grania. A sam klip ciekawie wpisuje się w treść utworu.

11 września artystka wystąpi w Katowicach na koncercie plenerowym w ramach świętowania 150-lecia miasta. Wstęp na wydarzenie jest darmowe. Więcej informacji o koncertach przeczytacie w naszym wpisie oraz na stronie internetowej Miasta Ogrodów. Będzie supportem zespołu Archive.

Ilona Nieroda


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 8,20 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.