03.06.2015 08:00

Autor: Kuba

♪ Muse – “The Handler”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Muse – “The Handler”

Coś szwankuje.

Zwykle albumy Muse były trzymane w większej tajemnicy, ale najwyraźniej grupa idzie z duchem czasu. “The Handler” to już piąty utwór Brytyjczyków, który możemy usłyszeć przedpremierowo. Jednocześnie jest to kawałek, który trochę martwi. Jest tu naprawdę dobrze pod względem instrumentalnym. Świetny riff przewodni i jeszcze lepszy mostek, który chyba wszystkim fanom kojarzy się z “In Your World“. Ale produkcyjnie utwór leży i nie chce wstać. Wszystko brzmi płasko, kiedy powinno kopać, jest wygładzone i brakuje polotu. Do tego olbrzymia ilość wokaliz Bellamy’ego tylko pogarsza sytuację. Choć uwielbiam jego głos, w wypadku “The Handler” pomruki i ta okrutnie śmieszna melodia w refrenie powoduje, że ciężko przebrnąć przez utwór po raz kolejny. Całość już 8 czerwca.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 4,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.