18.09.2015 14:00

Autor: Kuba

Muse dodaje kolejne daty do swojej trasy

Kategorie: Aktualności, trasy koncertowe

Wykonawcy:


Muse dodaje kolejne daty do swojej trasy

Brytyjczycy w 360 stopniach i kolejnych miastach.Trio z Teignmouth ostatnio popada w coraz większą grandiozę, choć nie jest to w ich wypadku zarzut. Nowa trasa promująca wydany w czerwcu album “Drones” zapowiada się jeszcze bardziej interesująco – przede wszystkim dzięki informacjom, które wyciekają. Po pierwsze, ogromna scena na środku areny będzie miała faktycznie 360 stopni, zaś od niej będą prowadzić dwa podesty na niemal całą długość areny, zaś wokół widzów ma latać szesnaście dronów, które będą nagrywać cały koncert. Zatrudnienie producenta “The Wall” Rogera Watersa również nie może przejść bez echa. Szczegóły można obejrzeć poniżej.

Po drugie, pojawiły się kolejne daty, gdzie między innymi wyskoczyła data berlińska. Muse zagra tam 3 czerwca w Olympiahalle, więc jest to kolejny koncert w okolicach Polski, niestety nie w naszym kraju. Wciąż się nie zapowiada, aby tak się stało, ale wierzyć zawsze można. Bilety ruszyły dziś do sprzedaży i oscylują w granicach 50-60?. Poniżej zwiastun.

Choć “Drones” to album średni, pozostaje wierzyć, że w pełnej krasie koncertowej zaprezentuje się to wybornie. Na koniec za to miła niespodzianka. Tydzień temu muzycy pojawili się w programie Live Lounge stacji BBC, gdzie zagrali półgodzinny występ, w ramach którego zaprezentowali także swoją aranżację przeboju grupy Chvrches, “Lies”.

Kuba Serafin
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.