27.05.2016 17:00

Autor: Kuba

▶ MSTRKRFT – “Party Line”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


MSTRKRFT – “Party Line”

Rave z popiołów.

Po czasach wydawania takich bangerów jak “Heartbreaker”, remiksowania gwiazd lat zerowych jak Justice czy Bloc Party, czy grania wielkich festiwali, kanadyjska formacja MSTRKRFT, czyli duet Jesse F. Keeler i Al-P, przeżyła swój wielki kryzys w 2010 roku. Sprawił, że po wydaniu przeciętnego albumu “Hand of God” postanowiła zakończyć działalność. W międzyczasie Keeler do swojej macierzystej formacji, Death From Above 1979, która przeżyła swój rozpad kilka lat wcześniej. Skoro jednej grupie udało się wrócić do życia, może stwierdzili, że sztuka powiedzie się jeszcze raz. “Party Line” to kolejny, po “Little Red Hen”. utwór, który ukazuje MSTRKRFT w zupełnie innym świetle. Klip do “Party Line” dobitnie to pokazuje – tona sprzętu i zabawa w szalone minimale w duchu filozofii Sonic Youth to nowa droga Kanadyjczyków, którą będą ewidentnie podążać na nowym albumie, “Operator” (premiera 22 lipca).

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.