08.02.2009 22:11

Autor: przemek

Ms. No One – “Colder”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Ms. No One – “Colder”

ms-no-one-colder.jpg Ms. No One – zespół, który już niedługo może namieszać na polskiej scenie muzycznej. Do tej pory zgarnęli nagrodę publiczności na Pepsi Vena Music Festival w Łodzi i pokazali się w kilku miastach w Polsce na koncertach. Głos Asi połączony z muzyką wędrującą w rejony trip hopu to połączenie pokazujące polskie młode zespoły od innej strony. Już wkrótce ukaże się EPka “Don’t Ask, Don’t Tell” zapowiadająca pełnowymiarowy debiut. Jak piszą panie i panowie z zespołu: “jeśli się spodoba można nas zaprosić do siebie na koncert albo nagrać nam pełną plytę…”, do czego wszystkich zachęcamy.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (10 głosów, średnio: 8,20 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.